Juventus porazil Real Madrid 3:1

Comments · 180 Views

Dva giganti světového fotbalu Real Madrid a Juventus zahájili velmi sledované přátelské utkání. , Juventus hrál v tomto zápase uvolněně a napínavě a skóroval 3 : 1. Ačkoli to nebyl oficiální zápas, někdo z Realu Madrid může tuto hru použít k tomu, aby zjistil, kde jsou problémy týmu.

První gól utkání padl ve 48. vteřině, necelou minutu hry, kdy Juventus vstřelil první bod, který výrazně zvedl morálku týmu.Gól vstřelil Moise Kean Got it. Druhý gól, který vstřelil Weah Jr. ve 20. minutě, umožnil Juventusu prodloužit svou výhodu a tlakem Real Madrid dresy se zápas dostal na 2:0. Třetí gól padl ve 38. minutě. Poslední branku vstřelil Juventus V 95. minutě utkání brankou Vlahoviće přímo zajistil vítězství Juventusu v tomto přátelském utkání! Konečný výsledek byl 3:1 a Real Madrid se v tomto kole stal fólií Juventusu.

Toto přátelské utkání zkrátka přineslo fanouškům nejen fotbalové hody, ale ukázalo nám také kouzlo a kouzlo fotbalu. Dresy na fotbal Ať už jde o vítězství Juventusu nebo úsilí Realu Madrid, zaslouží si náš potlesk. Věřím, že i v dalších zápasech nám tyto dva týmy přinesou další překvapení a nádherné momenty.