AC Milan je pobijedio Veronu 3-1, Rafael Leão pogađa dvostruki pogodak

Comments · 108 Views

Utakmica 38. kola Serie A između AC Milana i Verone, a ovo je ujedno i posljednja utakmica Serie A između ova dva tima, dok je AC Milan igrao sretnije i na kraju slavio rezultatom 3-1, ovo je njihov 3 uzastopne pobjede.Prethodno su izgubili od milanskog Intera u polufinalu Lige prvaka, a prije toga izgubili su od Spezije u Serie A.

Gol na ovoj utakmici bio je u 45. minuti utakmice.Olivier Giroud, nositelj AC Milan dres s brojem 9, izveo je slobodno bacanje i pogodio kazneni udarac.AC Milan je poveo rezultatom 1-0. U 72. minuti susreta Marco Faraoni je pomogao Veroni da nadoknadi minus, a kada je lopta bila nadomak gola, nadoknadio je i postigao pogodak za rezultat 1-1, au ovom trenutku , osjetilo se da možda više neće biti golova.Neočekivano, AC Milan, moćna momčad, zabila je dva pogotka zaredom, i to dvostruki strijelac Rafaela Leãa. Može se reći da je trenutak kada su ova dva pogotka bila legenda, pomažući AC Milanu da osigura pobjedu. Prvi pogodak bio je u 85. minuti, Rafael Leão je ubacio iz šesnaesterca, lopta je ušla pod blagim kutom. Drugi pogodak Rafaela Leãa postigao je u posljednjoj 90. minuti. Rafael Leão je neprestano driblao loptu i u kritičnom trenutku je proslijedio svojim suigračima kako bi izbjegao presretanje. Suigrač je spasio stvar i zatim dodao loptu Rafaelu Leãou. Uz prešutnu suradnju , vratar Verone i igrači požurili su u prekid, ali to je dalo priliku Rafaelu Leãu, pucao je u gol i AC Milan je slavio 3-1.

Može se reći da je ova igra vrlo uzbudljiva. dresovi za nogomet Jeste li je gledali? Dobrodošli u komentar ispod. Ako ste propustili prijenos uživo, možete pronaći i ponovni video kako biste pogledali utakmicu.