Paskelbtos Europos finalo rungtynės, kuriose žais 12 argentiniečių!

Comments · 65 Views

Paskelbtos Europos finalo rungtynės, kuriose žais 12 argentiniečių!

Gegužės 19 d. atitinkama žiniasklaida paskelbė šio sezono Europos finalo rungtynių komandas, kuriose, remiantis statistiniais duomenimis, yra 13 argentiniečių, penki žaidėjai Europos pusfinalyje, kuris yra tiesiog futbolininkų inkubatorius, iš viso įmušė šešis įvarčius.Futbolo batai Nike Phantom

13 argentiniečių žaidėjų, du iš "Manchester City", du iš Milano "Inter", vienas iš "Roma", penki iš "Sevilla", du iš "Fiorentina" ir vienas iš "West Ham". Jie taip pat spindi aikštėje, pavyzdžiui, Juliánas Álvarezas, 2000 m. gimęs futbolininkas, kuris prie "Manchester City" prisijungė tik 2022 m. ir vėliau savo nuopelnais buvo išrinktas geriausiu komandos mėnesio žaidėju, o dabar su komanda užima pirmąją vietą "Premier" lygoje ir šį sezoną su ja turi žaisti FA taurės finale ir Čempionų lygos finale. Jis įnešė į komandą pranašumo ir energijos ir tapo jauniausiu Argentinos žaidėju, įmušusiu įvartį Čempionų lygos pusfinalyje. Milano "Inter" žaidėjas Lautaro Martinezas, kuris į komandą atvyko 2018 m. ir yra laikomas komandos veteranu, taip pat sekė ir padėjo komandai pelnyti daugybę čempionato apdovanojimų, o paskutinę lemiamą šio sezono varžybų akimirką padėjo komandai pelnyti svarbų įvartį. Puikiai pasirodė ir "Sevilla" žaidėjas Erikas Lamela, kuris sekė komandą iki UEFA taurės finalo, kuriame ji vėliau susitiks su "Roma".

Verta paminėti, kad birželio mėnesį Argentina atvyks į Kiniją draugiškų rungtynių, o Argentinoje gimęs Lionelis Messi patvirtino, kad taip pat atvyks, todėl sirgaliai galės iš arti stebėti rungtynes ir puikų Argentinos futbolininkų pasirodymą.

Comments